Rekonstrukce kuželny

Město Rýmařov dokončilo projekt Modernizace kuželny, spočívají v dodávce a montáži drah, ASK, hracího prostoru, technologického zařízení, konstrukce pod stavěče kuželek, čelní dělící stěny, a dodávku všeho potřebného příslušenství. Město Rýmařov zaplatilo veškeré vybavení, kuželkáři z KK Jiskra Rýmařov zařídili na vlastní náklady veškeré přípravné práce, rekonstrukci hlediště a opravu stropů nad drahami. Rekonstrukce probíhala od května do srpna letošního roku.

Nyní máme na kuželně nejmodernější vybavení od firmy JaR Digital group s.r.o., stavěče kuželek Schmid K800, dráhy od Pauly, netradiční řešení svodu koulí vedené pod dráhami a s podavači za dráhami, nejmodernější zobrazování na LED panelech a i dráhových monitorech, kuželky používáme Tornádo Plus. Celá investice vyšla přibližně na 2,5 milionu korun.

Děkujeme všem, kteří se nějakým způsobem podíleli na rekonstrukci, především městu Rýmařov za investici, sponzorům PIPA klempířství s.r.o., Lamont Rýmařov s.r.o., Ludvas Trade s.r.o., Jaromír Lachnit – LASTO a Kovošrot-Moravia a.s. za podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Romana Valová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.